Prístup „5 dní” vznikol spolu s cieľom zabezpečiť príjem z nových druhov ovocia a zeleniny

Pričom sa usúdilo, že len veľmi malá časť populácie, ktorá sa odobrala v piatich každodenných dieloch, bola vysoko odporúčaná pre odborníkov (zvyčajne dve porcie zeleniny) ako aj 3 časti ovocia za čas.

Navrhuje sa stanoviť rozumné ciele, ktoré sa v danom čase ľahko zachovajú a ktoré nám môžu pomôcť zvýšiť príjem zeleniny a ovocia denne.

Ak je súčasná spotreba skutočne nulová, naša spoločnosť môže ľahko začať zvažovať našu spoločnosť mať aspoň jednu ponuku ovocia a tiež jedno poskytovanie zeleniny denne. Ak si všimneme, že večerná večera skutočne dorazila a naša spoločnosť v skutočnosti určite nedosiahla tieto ciele, večera nesmie mať žiadne pochybnosti o týchto potravinách.

Z tohto dôvodu je vynikajúcou voľbou spojiť nejaký čerstvý šalát, alebo dokonca zeleninový grilovaný alebo varený, a uistiť sa, že pochúťka pre jedlo bude v skutočnosti čistý ovocný produkt.

Účel 3: chrániť pred lahôdkami

Účel 3: chrániť pred lahôdkami

Na záklde informácií od španielskych podnikov o bezpečnosti a ochrane zdravia a výživy (teraz AECOSAN) sú lahôdky v skutočnosti v podobe potravín, ktoré spotrebujú veľa z populácie neuveriteľne často ako aj denne; Zatiaľ čo odborníci nás upozorňujú, že táto forma jedla by mala z času na čas jesť. Bakeshop je bohatý na tuky ako na cukor a prináša kalorický rozpor, aby tak zabezpečil nadváhu a tiež problémy s hmotnosťou

Takže, ak sme normálne pre tento druh jedál kupujúcich, naši odborníci by mali vynaložiť úsilie na zníženie príjmu. Povolenie modifikovať, že croissant, alebo tie cookies pre ranné jedlo alebo dokonca v polovici rána, klubový sendvič spolu s šľahačkou štíhle a tiež sprevádza ju spolu s čerstvým ovocím alebo dokonca sušené ovocné výrobky. To bude oveľa zdravšie.

Dôvod 4: zachovanie harmónie jedál vo večerných hodinách

Dôvod 4: zachovanie harmónie jedál vo večerných hodinách

Vyvážená a dobre vyvážená strava je taká, ktorá umožňuje, aby naše telo fungovalo ideálne a vyhýbalo sa chorobám súvisiacim s výživou. Aby sme dosiahli dobre vyvážený plán stravovania, naša spoločnosť musí obohatiť harmóniu stravy z večere, obed a večere. Vyvážená potravina musí obsahovať surovú alebo dokonca pripravenú zeleninu, slepé zdravé bielkovinové jedlá (pšeničné mäso, ryby alebo vajcia), ako aj stredný objem odškrtených jedál (chlieb, rezance, obilniny a zeleniny). Dodržiavanie je vlastne niekoľkými príkladmi z dobre vyvážených pokrmov:

Zemiakové, ovocné a červené cibuľové pyré spolu s barbequed podrážkou. Liečte: hrozno.
Celkový hodený šalát s ekologickými výhonkami, paradajkami, mrkvou, uhorkami, šošovicou a tiež hydinou. Liečte: hrušku

To je skutočne mimoriadne dôležité pre plánovanie výberu potravín a pravidelný nákup v usporiadaných prostriedkoch, aby ste sa uistili, že pokrmy sú neustále stabilizované.

Dôvod č. 5: zostať čistý z jedál bohatých na cukor a nadbytočných glukóz

Dôvod č. 5: zostať čistý z jedál bohatých na cukor a nadbytočných glukóz

Frekvencia nadmernej váhy sa v skutočnosti vyšplhala na štáty, ktoré boli vytvorené alarmujúcou rýchlosťou. Energetická nerovnováha spôsobená znížením výkonu a zvýšením spotreby energie je skutočne základom tohto osobitného záujmu.

V tomto zmysle prebytočné cukry v našom stravovacom pláne mohli propagovať nadmerné využívanie elektriny, pretože prináša 4 Kcal na každý gram. Skutočnou dobrou funkciou začiatku roka skutočne zostáva bez nadmernej hladiny glukózy v strave, ako aj pravidelná a normálna konzumácia cukrových cukríkov a potravín vynikajúcich pri zneužívaní cukru ako sladkých potravín, chlieb a pečiva.