Je váš vyvážený životný štýl? 5 rutiny na fixáciu do roku 2015

Začína úplne nový rok a v týchto časoch uskutočňujeme rovnováhu v roku 2015 s cieľom posilniť náš život v niektorých aspektoch. Problémy týkajúce sa zdravia a wellness sa zvyčajne obávajú dostatočne dobrých výsledkov, a preto je niekoľko funkcií od nového roka, ktoré naša spoločnosť vykonávajú znepokojujúce životný štýl. Diétny režim a taktiež fyzická aktivita sú dôležitými otázkami spojenými so zdravím a wellness a tiež je tu vždy dôvod na posilnenie tohto regiónu.

Ale aké dôvody na získanie nášho spôsobu života sa líšia? Nižšie sú uvedené päť kľúčových spôsobov správania, ktoré zlepšujú náš spôsob života.
Dôvod 1: zvyšuje vašu úlohu a tiež tréning

Obrázok: BUYER EROSKI

Obrázok: BUYER EROSKI

Na základe spoločnosti Globe Health Company (ktorá) je telesná pomalosť v skutočnosti štvrtým medzinárodným rizikovým prvkom súvisiacim s úmrtnosťou a patrí k 6% úmrtí na celom svete. Väčšina mechanizovaných kultúr má dnes nízke množstvo cvičenia, ktoré je spojené so zvýšeným rizikom stupňa hypertenzie, koronárnej choroby srdca, mŕtvice, bolesti, problémov s diabetom a tráviaceho traktu, klinickej depresie atď.

Fyzická námaha je vlastne rovnako dôležitou súčasťou kontroly výdavkov na elektrickú energiu, takže je nevyhnutná pri vyhýbaní sa a takisto pri používaní veľmi populárnych podmienok, ako je obezita a nadmerná váha.

Akýkoľvek jazyk tela, ktorý vyžaduje náklady na energiu, sa v skutočnosti považuje za výkon; Zatiaľ čo fyzické cvičenie je výber pripravenej, štruktúrovanej a tiež opakovanej fyzickej aktivity, ktorá sa skutočne vykonáva na udržanie alebo dokonca posilnenie jednej alebo viacerých častí z kondície.

S odkazom na fyzickú úlohu, ktorá sa vykonáva podľa vopred stanovených usmernení, keď sa naša spoločnosť rozhovor o športovej činnosti

S odkazom na fyzickú úlohu, ktorá sa vykonáva podľa vopred stanovených usmernení, keď sa naša spoločnosť rozhovor o športovej činnosti

Menej aktívni ľudia by sa mali snažiť o zvýšenie fyzickej námahy, spočiatku na základe nárastu pravidelných aktivít, ako je napríklad prechádzka po schodoch, ako aj zníženie pohyblivých pohybov, oveľa menej využívanie automobilov a prechádzky prechádzať cez cesty, ako aj dlhšie možnosti, prácu v krajine alebo na záhrade alebo možno chodiť pes.

Okrem toho sa musíme pokúsiť zlepšiť fyzické cvičenie, ciele alebo dokonca ciele konkrétne, rovnako ako zvládnuteľné, inning podľa fyzickej kondície každej osoby. Skvelý cieľ, ktorý začne, by určite bol prechádzky alebo dokonca jazda na bicykli po dobu 20 minút, čo sa týka trikrát týždenne.
Funkcia 2: uistite sa, že vaša strava má 5 porcií zo zeleniny a ovocia denne.

Obrázok: CONSUMER EROSKI

Obrázok: CONSUMER EROSKI

Existuje veľa lekárskej dokumentácie, ktorá dokazuje, že používanie zeleniny a ovocia je spojené so zníženou hrozbou smrti a tiež trpí chorobami, ako sú rakovinové bunky, ako aj kardiovaskulárne ochorenia. Veggies a ovocie sú vlastne potraviny, spolu s vyšším materiálom vo vode, minerály, antioxidanty a tiež vitamíny.

Prispievajú v podstate k udržaniu spotreby výživných vlákien na navrhovaných úrovniach a majú tiež zníženú hodnotu kalórií ako aj obsah mastných tkanív, aby zabezpečili, že pomáhajú udržiavať kalorickú rovnováhu